Zajímají vás rady a tipy z oblasti rodičovství? Rodičov vám pomůže nejen s výchovou dětí

Rodičov.cz

Zajímají vás rady a tipy z oblasti rodičovství? Rodičov vám pomůže nejen s výchovou dětí

Vydavatelství Mladé Fronty na začátku letošního roku spustilo nový web Rodicov.cz pro stávající i budoucí rodiče, kteří potřebují v oblasti rodičovství s něčím poradit nebo jen hledají inspiraci. Zajímá vás, co vše nabízí?

Co na Rodičovu najdete?

Rádi bychom vám představili novou internetovou stránku Rodicov.cz určenou pro všechny rodiče, kteří ocení užitečné informace z oblasti výchovy mladších i starších dětí, informace spojené s financemi a kariérou v rodičovství, rodinným právem, psychologií nebo zdravím nejen dětí, ale i rodičů samotných. Rodičov také nabízí rodinám inspiraci a tipy na výlety či na volnočasové aktivity s dětmi a nezapomíná ani na povinnosti spojené se školou.

Plánujete další děti?

Vzhledem k tomu, že Rodičov nabízí také spoustu praktických informací pro páry, které děti teprve plánují nebo se o ně pokoušejí, může být cenným zdrojem informací i pro maminky, které například plánují další těhotenství v pozdějším věku a rády by si osvěžily některé znalosti týkající se těhotenství nebo péče o novorozence.

Nezapomínáme na školu a volný čas

Maminky a tatínkové se na stránkách Rodičovu mohou dočíst například o tom, kdy a jak probíhá zápis do školy či kdy se doporučuje odklad, jaké školní pomůcky nezapomenout svým ratolestem obstarat, dále třeba také jak pečovat o zdraví dětí a jaké aktivity připravit pro své potomky ve volném čase. To vše a ještě mnohem více si mohou stávající i budoucí rodiče přečíst v přehledných článcích, u kterých nechybí ani doprovodná barevná galerie. Více na www.rodicov.cz.