Kolik stojí časopis Tečka!?

Tečka! stojí v obchodech a trafikách 57 Kč. Pokud si jej předplatíte, vyjde vás jedno číslo na 49 Kč. K předplatnému získáte další bonusy jako např. speciální příbaly. Můžete si ji objednat i online na následujícím odkazu (poštovné zdarma): bit.ly/teckadoschranky

Kde seženu časopis Tečka!?

Časopis Tečka! je k dostání v supermarketech Albert a Tesco, na pobočkách České pošty. Dále trafikách GECO, RELAY, M-Trafik, Inmedio, Valmont, PEAL, Traficon, Pressmedia a v celé řadě místních trafik. Při cestě autem jsme na vybraných čerpacích stanicích OMV a Euro Oil.

 

Pro větší pohodlí a výhodnější cenu doporučujeme si Tečku! předplatit. Můžete si ji objednat online na následujícím odkazu (poštovné zdarma): bit.ly/teckadoschranky

Jak často časopis Tečka! vychází?

Časopis vychází 6x ročně.

Když si předplatím časopis Tečka!, přijde mi i aktuální číslo?

Předplatné časopisu je vždy od následujícího čísla. Aktuální číslo, které je v prodeji v době, kdy objednáte a uhradíte předplatné, seženete ve volném prodeji. Nebo si jej můžete i nechat doposlat.

Kdy mi přijde časopis Tečka! domů po uhrazení předplatného?

Časopis můžete očekávat po uhrazení předplatného 1 den před datem vydání čísla, od kterého jste si jej předplatili. Samozřejmě je možné, že vám časopis Tečka! přijde o den dříve nebo později dle rychlosti České pošty ve vašem okolí.

Za jak dlouho se můžeme těšit na dárek k předplatnému?

Dárky jsou rozesílány samostatně do jednoho týdne ode dne uhrazení předplatného.

Nedorazila vám Tečka! do schránky?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 225 985 225 nebo napište e-mail na tecka@send.cz.

Od kolika let je vhodný časopis Tečka!?

Časopis Tečka! je vhodný pro děti prvního stupně ZŠ. Doporučený věk dítěte je v rozmezí od 6 do 9 let.

Posíláte časopis Tečka! také do zahraničí?

Ano, časopis Tečka! si můžete předplatit i do zahraničí. Tyto objednávky jsou řešeny individuálně a k ceně předplatného je vždy připočítáno poštovné do dané země dle aktuálního ceníku. Kontaktujte nás na telefonním čísle 225 985 225 nebo napište e-mail na tecka@send.cz.

Kde si mohu stáhnout dárkový certifikát?

Dárkový certifikát si stáhněte ZDE.